Dienvidkorejas mākslīgā intelekta mikroshēmu ražotāji Rebellions un Sapeon vienojas apvienoties

Dienvidkorejas mākslīgā intelekta mikroshēmu ražotāji Rebellions Inc un Sapeon Korea Inc ir parakstījuši galīgo apvienošanās līgumu, svētdien paziņoja privātie uzņēmumi.

Par apvienošanās sarunām tie paziņoja jūnijā. Šis darījums ir jaunākais Dienvidkorejas uzņēmumu mēģinājums mest izaicinājumu tādiem pasaules mākslīgā intelekta mikroshēmu līderiem kā Nvidia.

Sapeon akcionāru vidū ir Dienvidkorejas lielākais telekomunikāciju uzņēmums SK Telecom un pasaulē otrs lielākais atmiņas mikroshēmu ražotājs SK Hynix.

Jūlijā uzņēmums Rebellions saņēma 15 miljonu ASV dolāru ieguldījumu no Wa’ed Ventures, Saudi Aramco riska kapitāla struktūrvienības. Rebellions paziņoja, ka tādējādi tās kopējais finansējums pārsniedz 225 miljonus ASV dolāru.

Šī apvienošanās tiek vērtēta aptuveni 1 miljarda ASV dolāru apmērā, atspoguļojot ievērojamo izaugsmes potenciālu, ko abi uzņēmumi saskata mākslīgā intelekta mikroshēmu tehnoloģiju jomā.

Uzņēmums Rebellions, kas dibināts 2020. gadā, ir strauji attīstījis savu AI mikroshēmu tehnoloģiju, tostarp izstrādājis savu pamatprocesoru Atom, kas, kā gaidāms, sāks gūt ienākumus vēl šogad. Tikmēr SK Telecom atbalstītā Sapeon 2023. gadā iepazīstināja ar nākamās paaudzes X330 AI mikroshēmu, kas paredzēta datu centriem.

Dienvidkorejas mākslīgā intelekta mikroshēmu jaunuzņēmums Rebellions līdz 2024. gadam nav publiski atklājis precīzus ieņēmumu rādītājus. Tomēr uzņēmums ir piesaistījis ievērojamu kapitālu, tostarp 124 miljonus ASV dolāru nesenajā finansēšanas kārtā, tādējādi tā novērtējums pārsniedz 650 miljonus ASV dolāru. Turklāt tiek prognozēts, ka Rebellions sāks gūt ievērojamus ieņēmumus 2024. gada otrajā pusē no sava vadošā AI procesora Atom (SiliconANGLE).

Lai gan precīzi 2024. gada ieņēmumu skaitļi netiek atklāti, uzņēmuma stratēģiskā izaugsme un apvienošanās ar Sapeon norāda uz spēcīgām finanšu perspektīvām. Ir skaidrs, ka apvienošanās ir gatava ievērojami palielināt uzņēmumu tirgus daļu un finanšu rādītājus konkurētspējīgajā mākslīgā intelekta mikrosh

Leave a Comment